Cari ilin 19-23 sentyabr tarixlərində Azərbaycan Respublikasının Vergilər Nazirliyinin nümayəndə heyəti Estoniyaya səfər edəcəkdir.
Səfər çərçivəsində nümayəndə heyəti Avropa Komissiyasının Genişlənmə üzrə Baş Direktorluğunun Texniki Yardım və İnformasiya Mübadiləsi mexanizmi (TAIEX) tərəfindən təşkil edilən təlimdə və Avropadaxili Vergi Administrasiyaları Təşkilatının (IOTA) Vergi üzrə Peşəkar Təlim və İnkişaf Forumunda iştirak edəcək. Hər iki tədbir Tallin şəhərində, Estoniya Vergi və Gömrük Komitəsində keçiriləcəkdir.

September 19-23, 2016, the delegation from the Ministry of Taxes of the Republic of Azerbaijan will visit Estonia.
During the visit Azerbaijani delegation will participate in the training organized by the Technical Assistance and Information Exchange instrument of the European Commission (TAIEX) and the Tax Professional Learning and Development Forum organized by Intra-European Organisation of Tax Administrations (IOTA). Both events hosted by Estonian Tax and Customs Board will be held in Tallinn.